top of page

NABÍZENÉ SLUŽBY

shutterstock_641732542.jpg

KLASICKÁ, RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽ

Klasická masáž, označována také jako Švédská masáž, je výborný způsob, jak uvolnit nejen namáhané a ztuhlé svalstvo, ale také mysl. Patří proto mezi nejoblíbenější a nejžádanější procedury.

BREUSSOVA MASÁŽ 

Breussova masáž je účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře a proto se používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti.

massaggi-1.jpg
unnamed.jpg

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo.

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

Manuální lifting obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje. Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete z důvodu okamžitě viditelných účinků,
protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky.

332_3.jpg
SAVON-Noir_Natureva-spa_cap-d-agde_soins-du-corps_massage_spa-jacuzzi-hammam_sauna_bien-et

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Tato masáž je považována za královnu mezi masážemi. Je určená těm, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci. Tato čokoládová masáž obsahuje očistu těla peelingem, poté relaxační masáž speciální masážní čokoládou a závěrem čokoládový zábal.
 

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Lymfatická masáž je speciální jemná technika, která podporuje urychlení toku lymfy a přispívá k detoxikaci těla. Je to jemná masážní technika, která ovlivňuje lymfatický systém. Napomáhá odtoku přebytečné vody a odpadních látek z těla.

lymfo3.jpg
_vyr_75_teply-raselinovy-zabal-castecny_edited.jpg

RAŠELINOVÝ ZÁBAL ZAD

Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů. Dochází k hlubokému prohřátí, způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt následné masáže.
 

bottom of page